Ефір целюлози Bermololl M 30

Bermocoll

BERMOCOLL М 30 - це неіоногенний водорозчинний ефір целюлози. Продукт поліпшує однорідність консистенції та водоутримання в будівельних розчинах і фарбах на водній основі.

 

Специфікація
BERMOCOLL M 30 це метил етилгідроксиетилцеллюлоза високого класу в'язкості.

 

Фізичні властивості
Зовнішній вигляд: порошок білуватого кольору
Розмір часток: 98% <600 мкм
Вміст води: не більше 5%
Вміст солі: не більше 6%

 

Характеристики водного розчину
рН (1% розчин): нейтральний
Поверхнева активність: слабка
В'язкість при 20 ° C (Brookfield LV) 1% розчину: 2500 - 3500 мПа

 

Застосування
BERMOCOLL M 30 використовується в якості водозахисної добавки, яка також покращує консистенцію розчинів на цементній основі. Звичайне дозування у цементного розчину становить 0,3 - 0,7% в перерахунку на суху вагу розчину. BERMOCOLL M 30 призначений для сухого змішування з іншими матеріалами порошку і не повинні використовуватися для прямого розчинення у воді.

 

Упаковка і Зберігання

BERMOCOLL M 30 упаковують в паперові багатошарові мішки з поліетиленовим мішком-вкладишем. Вага нетто 15 кг. Ми рекомендуємо спорожнення мішків знизу. Порожні пакети можуть бути перероблені або спалені. У закритих мішках, BERMOCOLL M 30 може зберігатися протягом декількох років. У відкритих мішках, вміст вологи в BERMOCOLL M 30 залежатиме від вологості повітря.

При температурах вище 250 ° С (480 ° F) відбуватиметься обвуглювання BERMOCOLL M 30. При високих температурах і при контакті з відкритим полум'ям, BERMOCOLL M 30 буде повільно горіти.