Ефір целюлози Bermocoll ML 71

Bermocoll

BERMOCOLL ML 71 це низько модифікований неіонний водорозчинний ефір целюлози, призначений для водоутримання і поліпшення консистенції цементних розчинів. BERMOCOLL ML 11 містить метил, етил і гідроксиетил замінники які забезпечують унікальний баланс між легкоукладальністю та міцністю.

 

Специфікації
BERMOCOLL ML 71 являє собою модифікований високов'язкий тип метил-етил гідроксиетил целюлози.

 

Фізичні властивості
Зовнішній вигляд: порошок білуватого кольору
Розмір часток 98% <600 μm
Вміст води: не більше 5%

 

Характеристики водного розчину
рН (1% розчин): нейтральний
Поверхнева активність: слабка
В'язкість при 20 ° C (Brookfield LV) 1% розчин: 6200 - 9200 мПа

 

Застосування
BERMOCOLL ML 71 використовується в плитковому клеї та затирання для швів на цементній основі для поліпшення легкоукладальності, консистенції, водоутримання та адгезії. Звичайне дозування в розчин становить 0,2 - 0,4% в перерахунку на суху вагу розчину. BERMOCOLL ML 71 протидіє тенденції ковзання плитки. BERMOCOLL ML 71 призначено сухого змішування з іншими матеріалами порошку і не повинен використовуватися для прямого розчинення у воді.

 

Упаковка та зберігання
BERMOCOLL ML 71 упаковують в паперові багатошарові мішки з поліетиленовим мішком-вкладишем. Вага нетто 15 кг. Ми рекомендуємо спорожнення мішків знизу. Порожні пакети можуть бути перероблені або спалені. У закритих мішках, BERMOCOLL ML 71 може зберігатися протягом декількох років. У відкритих мішках, вміст вологи в BERMOCOLL ML 71 залежатиме від вологості повітря. При температурах вище 250 ° С (480 ° F) буде відбуватися обвуглювання BERMOCOLL ML 71. При високих температурах і при контакті з відкритим полум'ям, BERMOCOLL ML 71 горітиме повільно з характеристиками целюлози.