Ефір целюлози Bermocoll M 70

Bermocoll

Bermocoll M 70 - неіонний, водорозчинний ефір целюлози з високим опором каталізації. Покращує консистенцію, стабільність і водоутримання водомістких продуктів.

Опис

Bermocoll M 70 - високов'язкий вид етилгідроетил целюлози.

 

Фізичні властивості
Зовнішній вигляд: Білий порошок
Розмір часток: 98% <600μm
Вміст води: макс. 5%
Вміст солей макс. 5%

 

Характеристика водного розчину
pH (1% розчину)
нейтральний
Поверхнева активність: слабка
В’язкість при 20 ° С (по віскозиметру Брукфілда) 1% розчин: 6,000-9,000 Мпа * с

 

Застосування
Bermocoll M 70 використовується в латексних фарбах для загущення та стабілізації, особливо у випадках, коли потрібно поєднувати зберігання в високов'язкий стані з низьков’язким нанесенням. Дозування 0,2 - 0,4% на загальний об’єм фарби. Bermocoll M 70 легко розчиняється в холодній воді з pH 7 і нижче.

Bermocoll M 70может утворювати грудочки при додаванні в лужний розчин. Для уникнення цих утворень, порошок слід додавати в якості готового розчину, або в слабку кислоту або в органічний сольвент, або в якості сухої суміші з іншими порошками.

Час розчинення після дисперсії залежить від нейтральності води. Лужні добавки можуть бути використані для прискорення даного процесу.

 

Упаковка та зберігання
Bermocoll M 70 зберігається в стандартній упаковці: паперові мішки з поліетиленовою прокладкою вагою 15 кг. Рекомендується починати використовувати мішки зверху. Мішки після використання можуть бути перероблені або спалені.

У закритому вигляді порошок може зберігатися до декількох років.

При зберіганні у районі з високими температурами, а також поблизу відкритого полум'я, Bermocoll M 70начнет повільно згоряти з характерними для целюлози властивостями. Як правило, рекомендується зберігати редиспергувальні порошки Елотекс в сухому місці при температурі нижче 25 ° С і використати протягом 6 місяців. Матеріал у пошкоджених або відкритих мішках, що зберігається під тиском протягом тривалого періоду часу, схильний злипання.