Ефір целюлози Bermocoll E 230 X

Bermocoll

BERMOCOLL Е 230 X - це неіоногенний водорозчинний ефір целюлози. Продукт поліпшує консистенцію стабільність і водоутримання в будівельних розчинах і водоосновні фарбах.

Специфікація
BERMOCOLL Е 230 X це низковязкий тип етилгідроксиетилу целюлози.

 

Фізичні властивості
Зовнішній вигляд: Білий порошок
Розмір часток 98% <425 μm
Вміст води max 5%
Вміст солей max 5%

 

Характеристики водного розчину
рН (1% розчин) Нейтральний
Поверхнева активність Слабка
В'язкість при 20 ° C (Brookfiedld LV 2% розчин): 300 ± 60 mPa.s

 

Застосування

BERMOCOLL Е 230 X використовується для загущення та стабілізації розчинів (самовирівнюючі системи) та будівельних клеїв на цементній і гіпсовій основі.

BERMOCOLL Е 230 X також використовується як диспергирующий зв'язуючий і стабілізуючий агент для порошкових матеріалів, диспергованих у воді. Звичайне дозування становить 0.4 - 0.8% від загальної ваги системи. BERMOCOLL Е 230 X також використовується в гіпсових шпаклівках, при цьому дозування становить 1%.

BERMOCOLL Е 230 X використовується для сухого перемішування з іншими порошковими матеріалами і не повинен попередньо розчиняться у воді. BERMOCOLL Е 230 X використовується в латексних фарбах, особливо для стабілізації дисперсного стану з одночасним помірним підвищенням в'язкості. Нормальне дозування становить 0.5-0.8% від загальної ваги фарби.

BERMOCOLL Е 230 X дуже легко розчиняється в холодній воді при рН 7 або менше. Час розчинення залежить від рН. Лужне середовище прискорює процес розчинення.

 

Упаковка і Зберігання

BERMOCOLL Е 230 X упаковується в багатошарові паперові мішки з поліетиленовим вкладишем. Вага нетто 20 кг.

У невідкритих мішках BERMOCOLL Е 230 X може зберігатися кілька років. Якщо мішок був відкритий, BERMOCOLL Е 230 X може поглинати вологу з навколишнього середовища. При температурі вище 250 ° C починається обвуглювання BERMOCOLL Е 230 X