Ефір целюлози Bermocoll CCM 825

Bermocoll
BERMOCOLL CCM 825 являє собою легкий модифікований неіонний, розчинний у воді ефір целюлози, призначеної для поліпшення консистенції і водовідштовхувальних властивостей цементу і гіпсових розчинів.
 
 
Специфікація
BERMOCOLL CCM 825 це модифікована метил етилгідроксіетилцеллюлоза високого класу в'язкості.
 
 
Фізичні властивості
Зовнішній вигляд: порошок білуватого кольору
Розмір часток: 98% <450 мкм
Вміст води: не більше 4%
 
 
Характеристики водного розчину
Поверхнева активність: слабка
В'язкість при 20 ° C (Brookfield LV) 1% розчину: прибл. 10 000 - 14 000 мПа
 
 
Застосування
BERMOCOLL CCM 825 використовується в цементній і гіпсовій основі розчинів для поліпшення їх консистенції і водовідштовхувальних властивостей, що призводить до подовження відкритого часу. BERMOCOLL CCM 825 ефективно протидіє тенденції провисання розчину.
 
BERMOCOLL CCM 825 слід змішувати в сухому вигляді до додавання води. Звичайне дозування становить 0,2 - 0,7% залежно від типу розчину. Через його розміру часток BERMOCOLL CCM 825 розчиняється з рівномірною швидкістю після додавання води до сухої суміші.
 
 
Упаковка та зберігання
BERMOCOLL CCM 825 упакований в багатошарові паперові мішки з поліетиленовим мішком-вкладишем. Чиста вага 20 кг (близько 44 фунтів). Порожні пакети можуть бути перероблені або спалені. У закритих мішках, BERMOCOLL CCM 825 може зберігатися протягом декількох років. У відкритих мішках, вміст вологи в BERMOCOLL CCM 825 залежатиме від вологості повітря.