Ефір целюлози Bermocoll CCA 312

Bermocoll

BERMOCOLL CCA 312 являє собою модифікований неіонний водорозчинний ефір целюлози. Він покращує консистенцію і водовідштовхувальні властивості гіпсу і штукатурки на основі цементу.

 

Специфікація
BERMOCOLL CCA 312 це метил етилгідроксіетилцеллюлоза високого класу в'язкості.

 

Фізичні властивості
Зовнішній вигляд: порошок білуватого кольору
Розмір часток: 98% <300 мкм
Вміст води: не більше 4%

 

Характеристики водного розчину

рН (1% розчин): нейтральний
Поверхнева активність: слабка
В'язкість при 20 ° C (Brookfield LV) 1% розчин: 2300 - 3000 мПа

 

Застосування
BERMOCOLL CCA 312 використовується в якості добавки для гіпсових та цементних штукатурок для поліпшення утримуючої здатності розчинів на цементній основі.

BERMOCOLL CCA 312 подовжує відкритий час і ефективно протидіє тенденції провисання штукатурки.

BERMOCOLL CCA 312 слід змішувати з штукатуркою в сухому вигляді до додавання води. Звичайне дозування становить 0,15 - 0,30% у перерахунку на суху вагу суміші. Через невеликий розміру часток BERMOCOLL CCA 312 буде швидко розчинятися після додавання води до сухої суміші.

 

Упаковка та зберігання
BERMOCOLL CCA 312 упаковують в паперові багатошарові мішки з поліетиленовим мішком-вкладишем. Вага нетто 20 кг (близько 44 фунтів). Ми рекомендуємо спорожнення мішків знизу. Порожні пакети можуть бути перероблені або спалені. У закритих мішках, BERMOCOLL CCA 312 може зберігатися протягом декількох років. У відкритих мішках, вміст вологи в BERMOCOLL CCA 312 залежатиме від вологості повітря.

При температурах вище 250 ° С (480 ° F) відбуватиметься обвуглювання BERMOCOLL CCA 312. При високих температурах і при контакті з відкритим полум'ям, BERMOCOLL CCA 312 горітиме повільно з характеристиками целюлози.