Антивисольна добавка ELOTEX® SEAL712

Elotex
Опис продукту
ELOTEX® SEAL712 високоефективна водовідштовхувальна добавка на основі смол і силану, що запобігає утворення висолів.
Захисний колоїд: Полівініловий спирт
Добавки: Мінеральні добавки, що перешкоджають злипанню
Пластифікатори: немає
Розчинники: немає
Плівкоутворюючі добавки: немає
 
Технічні характеристики
Зовнішній вигляд жовтуватий сипучий порошок
Насипна вага 250 - 400 g / l
Остат. вологість <2.0%
Зольний залишок при 1000 ° C 6,0% - 8,0%
Величина рН 6,0 - 8,0 (дисперсія у воді)
 
Області застосування
ELOTEX® SEAL712 спеціальна водовідштовхувальна добавка запобігає утворення висолів для розчинів на цементній основі. Чудово підходить для наповнювачів швів, нижніх шарів штукатурки, фінішних покриттів і цементних фарб. Особливо рекомендується застосовувати у випадках, коли в цементних розчинах потрібне зниження утворення первинних висолів одночасно з високим ступенем гідрофобності.
 
Основні властивості
У процесі роботи
- Відмінна здатність до змішування без затримки змочування
- Сумісна з іншими добавками
- Без шкідливих ефектів на робочу поверхню
У застиглому стані
- Усуває або значно знижує утворення висолів
- Хороша гідрофобність, водовідштовхування
- Знижена абсорбція води
- Зменшення чутливості до забруднення
- Тривала ефективність
 
Робота з порошком
Для отримання кінцевих продуктів у порошкоподібному вигляді редиспергуючі порошки Елотекс можна змішувати з іншими сухими добавками у всіх комерційно доступних змішувачах. Оскільки редиспергуючі порошки Елотекс є термопластичними, час змішування має бути, наскільки це можливо, мінімальним, необхідно уникати значного підвищення температури внаслідок прикладення високих зсувних напруг. Всі затвердіваючі і незатвердіваючі сухі суміші, що містять редисперсійний порошок Елотекс, перед застосуванням легко змішуються з водою. Для змішування кінцевих продуктів необхідно помістити необхідну кількість води у відповідну ємність і додати порошкову суміш при перемішуванні. Занадто інтенсивне перемішування може призвести до небажаного захоплення повітря.
Перед застосуванням необхідно дати суміші відстоятися протягом короткого проміжку часу. Залежно від властивостей інших добавок цей час становить приблизно 1-5 хвилин. 
 
Упаковка та зберігання
Стандартна упаковка: паперові мішки з поліетиленовою прокладкою вагою 25 кг. На вимогу поставка може здійснюватися як в мішках більшого розміру, так і у вагонах-бункерах.
Як правило, рекомендується зберігати редиспергуючі порошки Елотекс в сухому місці при температурі нижче 25 ° С і використати протягом 6 місяців. Матеріал у пошкоджених або відкритих мішках, що зберігається під тиском протягом тривалого періоду часу, схильний до злипання.
 
Якість, безпека і довкілля
Редиспергуючі порошки Елотекс не токсичні і не підлягають класифікації згідно з Директивою 88/379 / ЕЕС. Ми радимо всім особам, які використовують або контактують з редиспергуючими порошками Елотекс, виконувати рекомендації Листів безпеки. Наші фахівці з техніки безпеки готові надати консультації з питань, що стосуються безпечного використання наших продуктів, здоров'я і навколишнього середовища.
Продукти ELOTEX® були сертифіковані відповідно до DIN EN ISO9001 і DIN EN ISO 14001.