Антивисольна добавка ELOTEX® ERA200

Elotex
Характеристика продукту
ELOTEX® ERA200 - високоефективна добавка на основі смол c похідної жирної кислоти для зниження утворення висолів. 
 
Захисний колоїд: Полівініловий спирт
Добавки: Мінеральні добавки, що перешкоджають злипанню
Пластифікатори: немає
Розчинники: немає
Плівкоутворюючі добавки: немає
 
Технічні характеристики
Зовнішній вигляд жовтуватий сипучий порошок
Насипна щільність 350 - 550 г / л
Остат. вологість <3.0%
Зольний залишок при 1000 ° C 10,0-12,0%
Величина рН 8,0 - 9,0 (10% розчин у воді)
 
Області застосування
ELOTEX® ERA200 є спеціальною добавкою для складів на цементній основі. Вона ідеально підходить для плиткових затерли, штукатурок, декоративних покриттів і цементних порошкових фарб. Підходить для всіх застосувань цементних складів, де потрібна усунення утворення висолів.
 
Основні властивості
У процесі роботи
- Відмінні здібності до змішування
- Сумісність з іншими добавками
- Чи не погіршує робочі властивості системи
У застиглому стані
- Усуває або значно знижує утворення первинних висолів
- Збільшує гідрофобність
 
Робота з порошком
ELOTEX® ERA200 можна змішувати з іншими сухими добавками у всіх комерційно доступних змішувачах для виробництва сухих сумішей на цементній основі. Рекомендується дозування продукту в діапазоні 0,1-0,4% залежно від вимог, що пред'являються до кінцевого продукту. Час змішування має бути, наскільки це можливо, мінімальним, необхідно уникати значного підвищення температури внаслідок прикладення високих зсувних напруг. Всі затвердіваючі і незатвердіваючі сухі суміші, що містять редисперсійний порошок Елотекс, перед застосуванням легко змішуються з водою. Для змішування кінцевих продуктів необхідно помістити необхідну кількість води в відповідну ємність і додати порошкову суміш при перемішуванні. Занадто інтенсивне перемішування може призвести до небажаного захопленню повітря.
Перед застосуванням необхідно дати суміші відстоятися протягом короткого проміжку часу. Залежно від властивостей інших добавок цей час становить приблизно 1-5 хвилин.
 
Упаковка та зберігання
Стандартна упаковка: паперові мішки з поліетиленовим вкладишем вагою 10 кг. На вимогу поставка може вироблятися як у Біг-бегах, так і у вагонах-бункерах.
Як правило, рекомендується зберігати редиспергуючі порошки Елотекс в сухому місці при температурі нижче 30 ° С і використати протягом 6 місяців. Матеріал у пошкоджених або відкритих мішках, що зберігається під тиском протягом тривалого періоду часу, схильний до злипання.
 
Якість, безпека та навколишнє середовище
Редиспергуючі порошки Елотекс не токсичні і не підлягають класифікації згідно з Директивою 88/379 / ЕЕС. Ми радимо всім особам, які використовують або контактують з редиспергуючими порошками Елотекс, слідувати рекомендаціям Листів безпеки. Наші фахівці з техніки безпеки готові надати консультації з питань, що стосуються безпечного використання наших продуктів, здоров'я і навколишнього середовища.
 
Продукти ELOTEX® були сертифіковані відповідно до DIN EN ISO9001 і DIN EN ISO 14001.